FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Exotic green academy
Autor Wiadomość
edy
[Usunięty]

Poziom: 0
HP: 0/0
 0%
MP: 0/0
 0%
EXP: 0/0
 100%
Wysłany: 2013-01-29, 19:57   Exotic green academy

Pracował ktoś za pośrednictwem tej agenji? wypełniłem formularz na ich stronie odzwonił domnie jakis pan i kazał przyjechać oddziału firmy mieszczący sie w Tarnobrzegu

http://www.exoticgreen.pl/pl/witamy/
Ostatnio zmieniony przez Modelka 2013-01-30, 18:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
Poziom: 0 HP   0%   0/0
   MP   0%   0/0
   EXP   100%   0/0
REKLAMA

Poziom: 0
HP: 0/0
 0%
MP: 0/0
 0%
EXP: 0/0
 100%
Wysłany: 2013-01-29, 22:20   Re: Exoticg green academy

Ostatnio zmieniony przez Modelka 2013-01-30, 18:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
Poziom: 0 HP   0%   0/0
   MP   0%   0/0
   EXP   100%   0/0
oNa
[Usunięty]

Poziom: 0
HP: 0/0
 0%
MP: 0/0
 0%
EXP: 0/0
 100%
Wysłany: 2013-01-29, 22:20   Re: Exoticg green academy

edy napisał/a:
Pracował ktoś za pośrednictwem tej agenji? wypełniłem formularz na ich stronie odzwonił domnie jakis pan i kazał przyjechać oddziału firmy mieszczący sie w Tarnobrzegu

http://www.exoticgreen.pl/pl/witamy/



Jakby trochę nie ten... temat.

Ale znam jednego faceta co pracował dla nich 3 lata i był bardzo zadowolony,głównie dlatego że dobrze dogadywał się z holenderskim pracodawcą i biuro za bardzo nie miało nic do gadania.Mówił także że byli i inni którzy narzekali,głównie z powodu braku godzin,dni wolnych i nie uzasadnionych przeniesień z mieszkania na mieszkanie.Tyle wiem.
Do mnie też jakiś czas temu dzwoniła pani ale nie chciała żeby przyjeżdżać do biura tylko byłam potrzebna na już i od razu do NL.Ja nie pojechałam,ale ze względów zdrowotnych,w innym przypadku zdecydowałabym się.
A to że zaprasza Cię do biura to nie oznacza propozycji pracy.
Pozdrawiam.
 
   
Poziom: 0 HP   0%   0/0
   MP   0%   0/0
   EXP   100%   0/0
edy
[Usunięty]

Poziom: 0
HP: 0/0
 0%
MP: 0/0
 0%
EXP: 0/0
 100%
Wysłany: 2013-01-29, 22:31   

Poczytałem trochę po forach i powiem tak około 90% ludzi którzy pracowali za pośrednictwem tej firmy opisze,ze mieszkanie syf głównie w parc patersven,ludzie tam to patologia narkomaństwo,pijaństwo ,kurestwo,pracy nie ma a jak juz to 2-3 dni i siedzisz w domu.około 250euro tyg,oszustwo na każdym kroku,chyba jednak nie skorzystam za dożo sie naczytałem negatywnych opinii.

"Wszystko to prawda. Kantują na kazdym kroku. Przelewy marne, pracy mało, ludzie siedzą na domkach i nie maja pracy. Panie koordynatorki to zarozumiale pi.....zdy, ktore zawsze maja wyłączone telefony. Najwredniejsza jest ta stara czarna. Jak ktos jej cos powie to ona sie tylko mnsci. Poza tym nogi ma, jakby je prostowała na beczce. Kto trafi do niej do firmy to mu współczuje. Możesz sie połamać to sie toba nie zainteresuje, ale jak szef z firmy zadzwoni to mu nawet loda gotowa jest zrobic, byle sie nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do niej... Poza tym za wszystko kary, za palenie w domku, w aucie. Z autami to porazka. Zrobisz ryske i juz kara. Teraz to nawet za paliwo nie wyplacaja, ludzie musza z wlasnej kieszeni placic a i tak marnie zarabiaja. A jak jeszcze auto uszkodisz to juz w ogole kicha, chyba ze jestes dobra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to ci koordynator od aut nie da 250 tylko np 50e kary. Ten jest najgorszy ze wszystkich. dziwkarz, pieprzy co popadnie, stary playboy. wiecznie zapita morda i tylko szczerzyc sie potrafi do panienek a jak cos potrzeba to go nigdy nie ma. Pozostali sa nie lepsi, jeden do druiego ludzi odsyla i zaden nic nie robi. Duzo widzialam co sie tam dzieje i prawdziwie odradzam. "
forum na 9stron tylko 3 poozytywne wypowiedzi o firmie,reszta podobne do w/w
 
   
Poziom: 0 HP   0%   0/0
   MP   0%   0/0
   EXP   100%   0/0
oNa
[Usunięty]

Poziom: 0
HP: 0/0
 0%
MP: 0/0
 0%
EXP: 0/0
 100%
Wysłany: 2013-01-30, 20:46   

No cóż ja nie znam biura o którym by były same dobre opinie,ani nawet po 50%.
Powód? Jest prosty ile ludzi tyle spojrzeń na pracę,mieszkanie i ludzi...

Piszą pracy nie ma 2-3 dni...i potem...250 euro tygodniowo= jak dla mnie coś nie gra,a swoją drogą chciałabym mieć 250e za 2-3 dni pracy
Kurestwo-a gdzie go nie ma? i kto je robi? co drugi/a jest akurat w separacji lub po rozstaniu,jeśli chcesz to się puszczasz jeśli Ci to nie odpowiada nie robisz tego.
Narkomaństwo,pijaństwo,patologia-to też nasi rodacy i nie wszyscy tacy są,jeśli by tak było to nie byłoby komu pracować.I tu też nie bronię nikogo bo też nie lubię jak nadużywają,ale dla kogoś może być narkomanem ktoś kto okazjonalnie tylko zapali,a pijak bo w weekend wypije 3 piwa...
i jeszcze jedno tak mnie trochę ujęło w przytoczonej przez Ciebie wypowiedzi:
- za wszystko kary, za palenie w domku, w aucie. Z autami to porazka. Zrobisz ryske i juz kara,A jak jeszcze auto uszkodzisz to juz w ogole kicha

No to dobre...wiesz ja nie pale i nie chciałabym dojeżdżać zakopcona do pracy,w domku też bym chciała odpocząć w salonie i widzieć świat jaki mnie otacza a nie przez szarą powłokę wydychanego dymu przez palaczy.I tu powiem tak paliłam sama kiedyś i jeszcze nawet jak pracowałam w NL i zawsze wychodziliśmy poza domek,poza tym także był zakaz i to w nie jednej agencji i znajomi z innych także mieli zakaz palenia więc nie widzę tu niczego złego.
To jest jednak nałóg i nie widzę tutaj usprawiedliwiania,palą sobie Ci co sami sobie prywatnie wynajmują,są u siebie.
Co do uszkodzeń auta,ciekawe co by było gdyby odwrócić sytuację i to byłyby ich auta i im by ktoś uszkodził,czy tak dobrodusznie poklepaliby go po ramieniu ze słowami etam nic się nie stało,nie przejmuj się...sam sobie wyklepie,pomaluje...
Co do paliwa,wiem że są jeszcze firmy które nie pobierają za dojazdy i tankują auta,ale to rzadkość.W ostatniej firmie gdzie pracowałam pobierali 3e dziennie,teraz już podrożało na 4e,mój mąż w innej firmie płaci w tej chwili 5 e dziennie za dojazd...

Nie piszę tego bezpośrednio do Ciebie,żebyś źle i opacznie nie zrozumiał,po prostu nasunęła mi się refleksja po przeczytaniu Twojego postu.
Pozdrawiam.
 
   
Poziom: 0 HP   0%   0/0
   MP   0%   0/0
   EXP   100%   0/0
edy
[Usunięty]

Poziom: 0
HP: 0/0
 0%
MP: 0/0
 0%
EXP: 0/0
 100%
Wysłany: 2013-01-30, 21:12   

Zapomniałem napisać ze te 250 to za cały tydzień
 
   
Poziom: 0 HP   0%   0/0
   MP   0%   0/0
   EXP   100%   0/0
oNa
[Usunięty]

Poziom: 0
HP: 0/0
 0%
MP: 0/0
 0%
EXP: 0/0
 100%
Wysłany: 2013-01-31, 12:54   

edy napisał/a:
Zapomniałem napisać ze te 250 to za cały tydzień


250€ za tydzień
Nie wiem czy tak wszyscy się orientują,ale przy najniższej stawce jaka teraz obowiązuje w NL to więcej nie wyjdzie,250€ to i tak wcale nie źle,w porównaniu z innymi agencjami i zarobkami u nich.Często i gęsto ledwie wyciągają 200€ przy 40h pracy.Oczywiście mam tu na myśli netto po odtrąceniach(mieszkanie,podatki,ubezpieczenie,dojazd)
Oczywiście są ludzie(Polacy) którzy mają 400-500€ tygodniowo ale to w branżach IT i nie pracują na najniższych stawkach jak większość rodaków przez agencje pracy.
Pozdrawiam :)
 
   
Poziom: 0 HP   0%   0/0
   MP   0%   0/0
   EXP   100%   0/0
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo

Darmowe forum phpBB by Przemo |
ttttttt.jpg
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15