FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
UWAGA NA FLEX TEAM z Den Bosch i Heteren
Autor Wiadomość
Modelka 
Administrator


Pomogła: 10 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 434
Skąd: Apeldoorn /NL
Poziom: 19
HP: 7/798
 1%
MP: 381/381
 100%
EXP: 17/49
 34%
Ostrzeżeń:
 1/3/6
  Wysłany: 2013-03-25, 18:10   UWAGA NA FLEX TEAM z Den Bosch i Heteren

Firma ta nie wypłaca pieniędzy na czas a jak już to robią są ta inne stawki niż w umowie . Pracuje tam 2 polaków ( mężczyzna i kobieta ) Pan który sie ładnie potrafi sprzedać ( pracownika ) to Siwiec Adam .Byłem świadkiem tego jak kazał ludziom na podłodze spać tylko pod kocem kazał im przyjechać z Polski bo jest praca dla nich oni za ostatnie pieniądze tam przyjechali siedzieli bez pracy tydzień czasu nie mieli co jeść a on poza biurem na końcu posprzedawał ich do konkurencji za 400 e za głowę . Ja także zostałem oszukany przez ta firmę . Jak probowałem telefonicznie dowiedzieć sie kiedy wypłaca mi należność to usłyszałem ze mogę pocałować ich w d... i nic mi nie dadzą i tak uczynili




FLEX TEAM mialem doczynienia z ta firma z Heteren Adam SIwiec to typowy lowca glow znam jeszcze Emilie Gabara ktora osobiscie gwarantowala wraz z szefem van Grinsven wyplate gdy odjezdzalem do Polski czekam od maja dzwonilem do Emili i nic potwierdzam wczesniejsze wpisy otej firmie to typowy posrednik mam dokumenty na swoja prace jeszcze powalcze z nimi


mialem do czynienia z ta frma.ludzie sa traktowani jak smiecie.nigdy niewiadomo za co jest zaplacone a za co nie jest,nikt nigdy nic niewie a moze nie chce wiedziec.polacy maja tylko wyrobic jak najwiecej godzin i nie protestowac na warunki pracy,placy itp.umowy sa po polroku ,a nawet po roku i tak sformuowane ze nic z nich nie wiadomo.firma nie ma zadnego certyfikatu-wielokrotnie sprawdzane juz.w oszukiwaniu polakow przoduja szczegolnie osoby ktore juz dlugo mieszkaja w Holandii jak pani sylwia i adam.Zdecydowanie tej agencji nie polecam ,zaoszczedzicie sobie nerwow

Hello witam. ZGADZAM SIE Z PANEM W 100% mi tez zalegaja siano i to 378 euro + 70 od stycznia o którymi to juz sie pozegnałem. Dzwonie dowiaduje sie ale nic z tego,mineły juz prawie 3 miesiace i nic z tego cały czas niejaki pan adam siwiec i (nowy nabytek flexteamu) pani marzenna heinen obiecuja ze te pieniazki beda wypłacone ale niestety ich słowa nie sa wymierne do ich czynów. Zostałem oszukany a ze mam swoja godnosc to czekam do konca pazdziernika i jezeli mi nie wypłaca na co sie nie zapowiada (czyt. opinie i fora) to spadam do polski i szukam normalnej pracy.
W kazdym badz razie nie polecam tej agencji, oszukuja strasznie, nigdy nic nie wiadomo co za co zostało wypłacone. Nawet jak zapłaca to nigdy nic sie nie zgadza zawsze brakuje jakis drobnych sum od 5 do nawet 30 euro. Mam stawke 9 eur netto i zawsze jakies smieszne koncówki w centach sie pojawiaja na moim koncie, to zupełny bezsens.
Za mieszkanie podwyrzszyli opłate nawet nas nie informujac o tym, po interwencjach tel podkreslam kilkakrotnych usłyszelismy odpowiedz bo szef tak chciał. Coraz gorzej, na poczatku istnienia tego biura było wszystko OK ale teraz juz jest to typowe bagno a ja nie zamierzam sie w nim topic.

Hollandia jest juz spalona dla polskiego pracownika poprostu za duza konkurencja i warunki sa coraz gorsze. Ludzie nie dajcie soba pomiatac i nie pracujcie za 6 euro na godz, rumun nawet za takie grosze by tu nie siedział.
_________________
Lepiej coś zrobić i żałować, niż żałować, że się tego nie zrobiło :)




 
   
Poziom: 19 HP   1%   7/798
   MP   100%   381/381
   EXP   34%   17/49
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo

Darmowe forum phpBB by Przemo |
ttttttt.jpg
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13