FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Metaal Flex Opinie
Autor Wiadomość
opiniemetalflex
Pijawka -mało pomagasz forum

Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Reusel
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2014-05-06, 17:04   Metaal Flex Opinie

Chciałbym opowiedzieć po krutce moją historie z agencją Metal Flex z Kędzierzyn-Koźle i z Holandii z Mieiscowości Reusel z Klasztoru w jakim mieszkałem .

Otóż miła pani pewnego dnia zadzwoniła do mnie z Kędzieżyn-Kożle że ma dla mnie pracę w firmie w Eindhoven w Vdl , czyli firmie zajmującej sie lakierowaniem elementów stalowych samochodowych które należy podwieszać na haki lub też zdejmować z nich , co się okazało ??

PAni z biura w Polsce powiedziała mi że praca jest lekka i przyjemna i elementy ważą max do 25kg, po przyjeżdzie do Holandii okazało się na wstępie że podpisujemy nową umowe , w Polsce podpisałem inną i w pierwszy dzień w Holandii musiałem w biurze podpisać inną niby tą samą ,dziwne to ale mniejsza z tym , chodzi mi głównie o pracę , atmosfera w pracy bardzo spięta , elementy jakie dzwogac musiałem w szybkim tempie na dziale katel okazały się że waża 55kg jeden tzw "Joki" , pracował z nami turek Mamed który darł się na nas jak na psy który stworzone są tylko do dzwigania ,popatrzyłem sobie jak krzyczał na jednego Polaka który tam robił 3 miesiące więcej i miałem już dość tej atmosfery.


Niestety musiałem zacisnąć żeby i robić dalej , co się okazało praca miała być na 3miesiące a zwolnili nas 6 osoób po 1,5miesiąca , na kontrakcje podpisane mieliśmy na 3 miesiące , zostaliśmy oszukani nie tylko na czas pracy jak i na niby spokojną pracę i małe kg jakie miały być podwieszane na suwnicy , tempo pracy bardzo szybkie , moja koszulka była cały czas zalana potem ,można bylo ją wykręcić i zrobić z niej niezłą kałużę, nie dość że było oszukane na ciężarze to tempo bardzo szybkie ,krzyki na hali turka na nas , i elementy które zdejmowaliśmy były z pieca bardzo gorące niejednokrotnie się poparzyłem bądż ktoś inny ,czysty obóz pracy .

Cechy negatywne biura Metalflex:

1.Zakłamane koordynatorki w Polskim biurze http://www.metaalflex.pl/?page=kontakt

Piszą że lekkie elementy się podwiesza na suwnicy i że spokojne tempo, chyba za dużo kawy piją w tym biurze , bo nie wiedzą co się dzieje naprawde w firmie w Vdlu w Eindhoven

2. Inna umowa w Polsce inna na miejscu

3.Kordynatorki w Holandii : Anita i Hanna nie pomagają nic Polakom , wiecznie zajęte są zapatrzone w siebie ,dwulicowe ,wredne , tylko się uśmiechają i mówią że praca się skonczyla , a dla ich rodzinek ciągle jest.

Piszę tu o biurze: Handelsweg 3
5527 AL Hapert

4.Kordynatorki w Polsce z biura : Kędzierzyn-Koźle , albo za dużo kawy piją albo są na tyle zakłamane żeby nie mówić prawdy o pracy przez metalflex jak się rzeczywiście pracuje w jakiej atmosferze i jakie kg trzeba dzwgać za 900euro na miesiąc w pocie czoła , niby 25kg a okazuje się 55kg

Ogólna ocena agencji Metalflex jak dla mnie Mierna .

Nie polecam nikomu tego biura pracy ,chyba że chcecie zostać niewolnikami w obozie koncentracyjnym za marne grosze, polecam omijać agencje szerokim łukiem.
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo

Darmowe forum phpBB by Przemo |
ttttttt.jpg
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13