FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Praca dla osób bez doswiadczenia!
Autor Wiadomość
Holenderka 
Junior Admin
beciaa


Pomogła: 15 razy
Wiek: 57
Dołączyła: 08 Gru 2012
Posty: 3410
Skąd: Nieuw-Buinen
Poziom: 45
HP: 561/7015
 8%
MP: 3349/3349
 100%
EXP: 19/213
 8%
Wysłany: 2013-02-11, 11:49   Praca dla osób bez doswiadczenia!

Oferta pracy w Holandii

Ukończyłeś/aś szkołę?
Nie wiesz co dalej ze sobą zrobić?
Masz problemy ze znalezieniem pierwszej pracy w Polsce?
Nie czekaj!
Usamodzielnij się - wyjedź do Holandii!

Oferta pracy dla osób rozpoczynających swoją karierę zawodową!

Agencja Pracy Duijndam International Sp. z o.o. zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 1 poszukuje dla jednego z klientów holenderskich osób do pracy tymczasowej na magazynach i szklarniach.

Wymagania:
1. Dyspozycyjność na wyjazd od zaraz
2. Prawo jazdy oraz znajomość języków obcych - mile widziane

Oferujemy:
1. Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
2. Cotygodniowe rozliczenia godzin pracy
3. Ubezpieczenie
4. Zakwaterowanie
5. Bezpłatne lekcje nauki języka holenderskiego
6. Bezpłatny dojazd do i z pracy samochodami firmowymi


Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@ukd.pl
z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"
_________________
Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, lecz przez to co daje innym!....

 
 
   
Poziom: 45 HP   8%   561/7015
   MP   100%   3349/3349
   EXP   8%   19/213
REKLAMA 

Pomogła: 15 razy
Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 920
Poziom: 0
HP: 0/0
 0%
MP: 0/0
 0%
EXP: 0/0
 100%
Wysłany: 2013-02-11, 19:54   

_________________

 
 
   
Poziom: 0 HP   0%   0/0
   MP   0%   0/0
   EXP   100%   0/0
darkman 
Administrator


Pomógł: 24 razy
Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 920
Skąd: Ede /Nl
Poziom: 27
HP: 35/1795
 2%
MP: 857/857
 100%
EXP: 3/83
 3%
Wysłany: 2013-02-11, 19:54   

Z tego co pamietam ukd zawsze zachwalano ciekawe czy cos sie zmienilo na dzien dzisiejszy
_________________
JEŚLI POMOGŁEM W CZYMŚ KLIKNIJ W MOIM PROFILU : Pomógł , To NIC NIE KOSZTUJE



Nie ten co z Toba tańczy, nie ten co się z Tobą śmieje, lecz ten co z Tobą cierpi, jest Twoim przyjacielem...


 
 
   
Poziom: 27 HP   2%   35/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   3%   3/83
Nicol1987
[Usunięty]

Poziom: 0
HP: 0/0
 0%
MP: 0/0
 0%
EXP: 0/0
 100%
Wysłany: 2013-02-11, 23:09   

Niestety nie polecam pracy przez to biuro. Wyszłam na tym jak zabłocki na mydle a po zatym to jak traktują swojego pracownika nadaje sie do tv albo moze i gdzies dalej. Przyjechałam do pracy przez to biuro w sylwestra nie dosć ze czekałam 6 godzin aż ktoś mnie przywiezie z pomylonego adresu pod właściwy to jeszcze czekałam za praca ponad 2 tyg, a jak dzwoniłam to człowieka zbywali nastepnie bez mojej wiedzy przychodząc bo 3 tyg tam pracowałam już dowiedziałam się że jestem na rzekomym urlopie bo moja matka podobno była umierająca w szpitalu a ona ma się jak narazie dobrze pracownik nie udzielił mi informacji kto do nich dzwonił w sprawie mojego urlopu a ja tego samego dnia zostałam zwolniona i pani z biura zaznaczyła ze mam 1 dzień na opuszczenie ich domku. Za klitkę 2*3 płaciłam 95 e na tydzien a do pracy 10 km miałam dojeżdzać rowerem mmimo iż od dziecka nie wolno mi było na nim jezdzić. No ale to jeszcze nic jak poszłam do biura po odbiór dokumentów pani powiedziała ze nie chce jej sie ze miałam na rozmawiać i kazała wyjść po dobroci albo siła wyprowadzi. Także ja osobiście nie polecam tego biura POZDRAWIAM I Życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy.
Ps. Ostatniej wypłaty do dzisiaj nie dostałam a juz minął tydzien jak zostałam przez biuro zwolbniona.
 
   
Poziom: 0 HP   0%   0/0
   MP   0%   0/0
   EXP   100%   0/0
darkman 
Administrator


Pomógł: 24 razy
Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 920
Skąd: Ede /Nl
Poziom: 27
HP: 35/1795
 2%
MP: 857/857
 100%
EXP: 3/83
 3%
Wysłany: 2013-02-12, 09:19   

Nicol1987 napisał/a:
Niestety nie polecam pracy przez to biuro. Wyszłam na tym jak zabłocki na mydle a po zatym to jak traktują swojego pracownika nadaje sie do tv albo moze i gdzies dalej. Przyjechałam do pracy przez to biuro w sylwestra nie dosć ze czekałam 6 godzin aż ktoś mnie przywiezie z pomylonego adresu pod właściwy to jeszcze czekałam za praca ponad 2 tyg, a jak dzwoniłam to człowieka zbywali nastepnie bez mojej wiedzy przychodząc bo 3 tyg tam pracowałam już dowiedziałam się że jestem na rzekomym urlopie bo moja matka podobno była umierająca w szpitalu a ona ma się jak narazie dobrze pracownik nie udzielił mi informacji kto do nich dzwonił w sprawie mojego urlopu a ja tego samego dnia zostałam zwolniona i pani z biura zaznaczyła ze mam 1 dzień na opuszczenie ich domku. Za klitkę 2*3 płaciłam 95 e na tydzien a do pracy 10 km miałam dojeżdzać rowerem mmimo iż od dziecka nie wolno mi było na nim jezdzić. No ale to jeszcze nic jak poszłam do biura po odbiór dokumentów pani powiedziała ze nie chce jej sie ze miałam na rozmawiać i kazała wyjść po dobroci albo siła wyprowadzi. Także ja osobiście nie polecam tego biura POZDRAWIAM I Życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy.
Ps. Ostatniej wypłaty do dzisiaj nie dostałam a juz minął tydzien jak zostałam przez biuro zwolbniona.


To jeśli tak było jak mówisz stwórz nowy temat i opisz tą agencje w dziale najgorsze agencje z Hoalndii by ustrzec innych
_________________
JEŚLI POMOGŁEM W CZYMŚ KLIKNIJ W MOIM PROFILU : Pomógł , To NIC NIE KOSZTUJE



Nie ten co z Toba tańczy, nie ten co się z Tobą śmieje, lecz ten co z Tobą cierpi, jest Twoim przyjacielem...


 
 
   
Poziom: 27 HP   2%   35/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   3%   3/83
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo

Darmowe forum phpBB by Przemo |
ttttttt.jpg
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14