FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Galeria Pracy i MultiJob
Autor Wiadomość
Kasik
[Usunięty]

Poziom: 0
HP: 0/0
 0%
MP: 0/0
 0%
EXP: 0/0
 100%
Wysłany: 2013-03-22, 11:43   Galeria Pracy i MultiJob

Nie wiem czy dobry dział ;) jakby jednak był zły to proszę o przeniesienie do prawidłowego :)

We wtorek wybraliśmy sie na rajd po agencjach ;) na celowniku Racibórz i Opole. Większość biur ma naprawdę dobre podejście do przyszłych pracowników, ale oczywiście nie może być zbyt kolorowo ;)

Na początek Galeria Pracy:
Większość biur w Opolu ma swoje siedziby w starych kamienicach na bardzo wysokich piętrach dlatego część z nich korzysta z domofonów. Wcale mnie ten fakt nie dziwi, ale ...
Galerię Pracy dość trudno znaleźć (jest w bocznej uliczce, na której nie ma innych biur, do tego w kamienicy, która wygląda na mieszkalną a nie biurową, z maluteńkim napisem w oknie na 2 czy 3 piętrze (tak żeby przypadkiem ktoś tego "szyldu" nie zauważył) ), jednak jeżeli już nam się to uda to nie zostaniemy wpuszczeni do tegoż biura. "Rozmowa" odbywa się przez domofon i wygląda tak:
- Kto tam?
- Dzień dobry ja chciałem..
- Nie ma ofert dla mężczyzn! (bach słuchawką)

W Galerii zarejestrowała nas baaaardzo miła Pani, przez telefon, w lutym. Od tego czasu zero kontaktu dlatego pojechaliśmy tam osobiście... Po pewnym czasie jak do nas dotarło co się stało podczas "rozmowy" to stwierdziliśmy, że lepiej nie mieć z tym "biurem" nic wspólnego. Tak na wszelki wypadek jakby np. umowe Panie chciały podpisywać przez domofon ;)

A teraz coś o MutliJob:
Podczas rozmwy telefonicznej Pani poinformowała nas, że najlepiej się zarejestrować na stronie int. oraz udać do biura (norma). Tak też zrobiliśmy. Po wejściu do biura i zapytaniu o oferty przez dobre parę sekund zastanawiałam się czy nie pomyliłam drzwi.. Pan miał taką minę jakby conajmniej był właścicielem Orlenu, a ja przyszłam po suchy chleb dla konia.. Po chwili stwierdził, że nie mają żadnych ofert (dla nikogo) i w ogóle jest ciężko i że rejestracja w ich systemie nic nam nie da, bo to trzeba dzwonic i się upominać.
No ok, skoro tak chce.. Następego dnia pojawiła się oferta Pakowacz/Pakowaczka, więc zgodnie z radą Pana dzwonimy i "rozmowa" przebiegła tak:
- Multijob!
- Dzień dobry chciałem się zapytać o ..
- Nie ma ofert i nie będzie! (dup słuchawką)

Bądź tu czowieku mądry i pisz wiersze... Po takim zachowniu nie wiadomo czy dalej słać do tych firm CV czy nie... Skoro są tak chamscy w PL to jak będzie w NL?
 
   
Poziom: 0 HP   0%   0/0
   MP   0%   0/0
   EXP   100%   0/0
REKLAMA 

Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 920
Poziom: 0
HP: 0/0
 0%
MP: 0/0
 0%
EXP: 0/0
 100%
Wysłany: 2013-03-23, 18:04   

_________________

 
   
Poziom: 0 HP   0%   0/0
   MP   0%   0/0
   EXP   100%   0/0
darkman 
Administrator


Pomógł: 24 razy
Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 920
Skąd: Ede /Nl
Poziom: 27
HP: 35/1795
 2%
MP: 857/857
 100%
EXP: 3/83
 3%
Wysłany: 2013-03-23, 18:04   

Czytajac twoią wypowiedz nie dziwi ci się w tej galerii pracy jak widac to się czegoś boją czyżby ktoś po japce dostał od kogos za zadłużone pieniadze heheh wchodzac na ich strone pisza ze ktos sie pod nich podszywa wiec czemu boja sie wyjasnien i nie wpuszczaja takich spragnionych ludzi do pracy jak wy czy ja?? odpowiedz nasuwa sie sama
_________________
JEŚLI POMOGŁEM W CZYMŚ KLIKNIJ W MOIM PROFILU : Pomógł , To NIC NIE KOSZTUJE



Nie ten co z Toba tańczy, nie ten co się z Tobą śmieje, lecz ten co z Tobą cierpi, jest Twoim przyjacielem...


 
 
   
Poziom: 27 HP   2%   35/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   3%   3/83
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo

Darmowe forum phpBB by Przemo |
ttttttt.jpg
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14