FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
UWAGA!!! CZYTAĆ I PRZEKAZYWAĆ DALEJ
Autor Wiadomość
wojciech8t6
[Usunięty]

Poziom: 0
HP: 0/0
 0%
MP: 0/0
 0%
EXP: 0/0
 100%
  Wysłany: 2013-06-17, 16:32   UWAGA!!! CZYTAĆ I PRZEKAZYWAĆ DALEJ

Imię i Nazwisko delikwenta : TOMASZ KURSEWICZ
Miejsce pracy: centrum VENLO

Sciąga Młode kobiety do AGENCJI TOWARZYSKICH u nas w Pl tzw: BURDELI oto informacje jakie udało mi się wyssać.Proszę o Dokładne przeczytanie:

Praca jest w centru Venlo.Są stali klienci ale są też klienci turyści tym bardziej teraz jak idą wakacje.Płacone masz od klienta tzn.gość płaci w kasie i to co zapłaci jest twoje.Ile zapłaci to zależy wyłącznie od ciebie.Dziewczyny(polki,
węgierki i jedna holenderka) biorą od 80 do 120 euro za godzinę.Możesz też dorabiać na alkoholu,tzn. im więcej klient zamówi w barze tym więcej ty zarobisz.Od każdego sprzedanego towaru dostajesz 50%. Przykład- wczoraj jedna z dziewczyn miała trzech klientów każdy po 90 euro do tego z każdego klienta miała za sprzedany towar po około 150 euro tj. 270+450=720euro dniówka.To co ci napisałem to tylko przykład ale średnio dziewczyny wychodzą 350 -500 dniówkę.Klub otwarty jest od wtorku do niedzieli.Mieszkacie w domu obok klubu,za mieszkanie płacicie 400 euro na miesiąc zimą a 200 latem.Mieszkanie jest w pełni umeblowane w każdym pokoju jest polska telewizja,internet.W klubie jest ochrona także niema mowy o żadnych awanturach czy coś w tym stylu.Jeżeli jesteś dalej zainteresowana to napisz ile byś chciała pracować.Możesz być tydzień,miesiąc albo dłużej.To zależy od ciebie.Mamy kila dziewczyn co przyjeżdżają tylko na wakacje. Dodaj swoje dwa zdjęcia jedno twarzy(takie jak do dowodu) oraz jedno całej figury.Jeżeli masz jakąś chętną koleżankę to też zapraszam.We dwie zawsze raźniej.Myślę że wszystko ci opisałem,jeżeli o czymś zapomniałem to proszę pytać.Pozdrawiam Tomasz



[ Dodano: 2013-06-17, 16:33 ]
POSŁUGUJE SIĘ MAILEM: tomaszkursewicz@gmail.com
 
   
Poziom: 0 HP   0%   0/0
   MP   0%   0/0
   EXP   100%   0/0
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo

Darmowe forum phpBB by Przemo |
ttttttt.jpg
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13